Indeks: CBOX-JB311

Marka: MARCA BLANCA

CBOX-JB311

  • Puszka łączeniowa
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz
  • Montaż na ścianie lub suficie
  • Wykonane z tworzywa sztucznego
  • Biały kolor
Cena 25,57 zł

20,79 zł netto

Więcej
Dostępny

Indeks: PFA 134

Marka: DAHUA

PFA 134

  • Puszka połączeniowa
  • Do kamer kopułkowych
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz
  • Montaż na ścianie lub suficie
  • Aluminium i stal ocynkowana
  • Przepustka kablowa
Cena 78,84 zł

64,10 zł netto

Więcej
Dostępny

Indeks: CBOX-JB311-B

Marka: MARCA BLANCA

CBOX-JB311-B

  • Puszka połączeniowa do kamer kopułkowych
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz
  • Montaż na ścianie lub suficie
  • Wykonane z tworzywa sztucznego
  • Kolor czarny
Cena 25,57 zł

20,79 zł netto

Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
TRANSMISJA ŚWIATŁOWODOWA
TRANSMISJA ŚWIATŁOWODOWA

TRANSMISJA ŚWIATŁOWODOWA

Aktywne filtry

Indeks: SFP-TR1513-20SMF-SC

Marka: MARCA BLANCA

SFP-TR1513-20SMF-SC

  • Para modułów nadawczo-odbiorczych SFP
  • Tx 1550/1310 nm Rx 1310/1550 nm
  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze SC Simplex - BiDi
  • Maksymalnie 20 km
  • 1,25 Gb / s - 1000Base-LX
Cena 292,25 zł

237,60 zł netto

Więcej
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Śledź nas na Facebooku