Kabel światłowodowy jednomodowy

Kabel światłowodowy 72F 6T12F G652D
EXTRALINK
Skontaktuj się ze sprzedawcą
  • Kabel światłowodowy do kanalizacji 72F | jednomodowy
  • Włókno G.652D
  • 6 luźnych tub
  • Powłoka zewnętrzna HDPE
  • Pręt wzmacniający FRP
  • Wytrzymałość na rozciąganie 1.5 kN
  • Średnica 10 mm
7,61 zł

6,19 zł netto

Brutto
szt

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Specyfikacja
Cechy / filtry
Kabel do montażu Kanalizacyjnego, Na zewnątrz budynków,
Liczba włókien kabla światłowodowego 72F
Standard włókna G.62.D
Certyfikaty CE, RoHs
Długość kabla 4000
Kolor produktu Czarny
Materiał płaszcza Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Obsługa funkcji Plug & Play Nie
Struktura światłowodu jednomodowego Pojedynczy
Średnica kabla 10mm
Średnica powłoki 245
Średnica przewodu 1
Średnica rdzenia 125
Typ przewodu FTTH
Typ światłowodu G.652D
Waga kabla 80
Wspierane długości fal 1260,1300,1310,1550
Wytrzymałość na rozciąganie 1,5 kN
Zakres temperatur (eksploatacja) -30 - 70
Zakres temperatur (przechowywanie) -30 - 70
Złącze 1 Nie
Złącze 2 Nie
Złączka 1 Nie
Złączka 2 Nie
Konstrukcja
Liczba włókien 72 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba włókien na każdą tubę 12 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba tub 6 (PBTP)
Wytrzymałość centralnego elementu 2.3 ± 0.1 mm (FRP Rod)
Bariera wilgoci Ponad prętem FRP (WS Yarn - przędza pęczniejąca w wodzie)
Owijany rdzeń Nad rdzeniem SZ (WS Tape - taśma pęczniejąca w wodzie)
Zewnętrzna powłoka Nominalnie 1,5 mm (HDPE - czarny)
Liczba ripcordów 2 (poliester)
Średnica kabla 10.0 ± 0.5 mm
Masa kabla 80 ± 10 kg/km
Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie 1500 N (IEC 60794-2-E1)
Wytrzymałość na zgniatanie 1000 N (IEC 60794-1-2-E3)
Wytrzymałość na uderzenia 10 N.m (IEC 60794-1-2-E4)
Skręcanie ± 360° (IEC 60794-1-2-E7)
Kink 10 x D (IEC 60794-1-2-E10)
Minimalny promień zgięcia 20 x D (IEC 60794-1-2-E11)
Test penetracji wody 1 m słupa wody, 3 m próbka, 24 godziny (IEC 60794-1-2-F5)
Charakterystyka środowiskowa
Instalacja -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Działanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Przechowywanie -30°C do 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Charakterystyka włókien
Typ włókna ITU-T G.652D
Optyczna
Tłumienie Dla 1310 nm wynosi: ≤ 0.36 dB/km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.23 dB/km
Dyspersja chromatyczna Dla 1285-1330 nm wynosi: ≤ 3.5 ps/nm.km
Dla 1550 nm wynosi: ≤ 18.0 ps/nm.km
Długość fali odcięcia kabla Dla λcc wynosi: ≤ 1260 nm
Długość fali zerowej dyspersji 1300 – 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤ 0.092 ps/nm2 x km
Modowa dyspersja polaryzacyjna Dla Fibre wynosi: ≤ 0.10 ps/km
Dla Link Design Value wynosi: ≤ 0.08 ps/km
Mechaniczna
Tłumienie wywołane zginaniem 1 skręt - φ 32 mm dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 50 mm dla 1310 nm lub 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 60 mm dla 1625 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
Proof Stress Level 1.0% (100 kpsi)
Geometryczna
Średnica pola modu Dla 1310 nm wynosi: 9.2 ± 0.4 µm
Dla 1550 nm wynosi: 10.4 ± 0.5 µm
Błąd koncentryczności pola modu ≤ 0.5 µm
Średnica płaszcza 125 ± 0.7 µm
Eliptyczność płaszcza ≤ 0.7%
Błąd koncentryczności powłoki ≤ 12 µm
Średnica powłoki głównej 245 ± 5 µm
Materiały powłoki głównej (niebarwione) UV Cured
Acrylate
Fibre Curl Radius ≥ 4 m
Szczegóły produktu
Kabel światłowodowy 72F 6T12F G652D
16 innych produktów w tej samej kategorii:
  • 2 Mpx 4w1 Kamera
  • Rozdzielczość 2 Mpx (1920x1080)(25fps)
  • Standard przesyłu obrazu: AHD/CVI/TVI/CVBS
  • Obiektyw 2,8mm
  • Przetwornik obrazu CMOS 1/3"
  • Zasięg oświetlacza IR 30m
  • Czułość 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0 luksów z podczerwienią
  • Zasilanie DC 12 V / 250 mA
  • Pobór mocy 3 W
  • Wbudowane menu OSD
  • Obudowa: plastikowy korpus kulki
  • Klasa szczelności IP67
  • DWDR, 2D/3D-DNR, AWB, ATW, BLC, AGC, Mirror, Smart IR
  • Temperatura pracy -30º C ~ +50º C
SAFIRE
  360,80 zł brutto 293,33 zł netto
Więcej
  • Kamera 2Mpx
  • Kąt widzenia 146°/82°
  • Wyjście zasilania dla elektrozaczepów: max. 12V DC, 500mA
  • Interfejs sieciowy: 1x RJ45 Ethernet 10/100Mbps
  • Obsługa z urządzeń mobilnych
  • Monitor głośnomówiący
  • Wyświetlacz: 7" TFT LCD dotykowy
  • Interfejs sieciowy: dwuprzewodowy
  • Możliwość wyświetlenia obrazu ze stacji bramowej i kamer IP
  • Wbudowany moduł Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Wbudowana pamięć 128MB i obsługa kart
  • Zasilacz DS-KAW30-2N (HDR-30-24) na szynę DIN w komplecie
  3 935,02 zł brutto 3 199,20 zł netto
Więcej

SF-SW08-G

Marka: SAFIRE

  • Switch Desktop
  • Interfejs 8 portów Gigabit RJ45
  • Prędkość transferu 8 x 10/100/1000 Mb/s Base-T
  • Zasięg PoE do 100 metrów
  • Przepustowość 16 Gb/s
  • Plug & Play
  • Obudowa ABS
  • Technologia oszczędzania energii
  • Zasilanie zasilacz 5V DC / 1A.
  • Temperatura pracy 0°C ~ 40°C
SAFIRE
  235,75 zł brutto 191,67 zł netto
Więcej

UT139C

Marka: UNI-T

  • UNI-T UT139C
  • Multimetr cyfrowy CAT III 600V
  • Wyświetlacz z podświetleniem LED do 6000 kont
  • Pomiar napięcia stałego i przemiennego do 600 V
  • Pomiar prądu stałego i przemiennego do 10 A
  • Wysoka dokładność w trybie AC dzięki wbudowanej funkcji True RMS
  • Pomiar rezystancji, pojemności i częstotliwości
  • Pomiar temperatury w zakresie -40°C~1000°C
  • Brzęczyk do testu ciągłości
  • Funkcja NCV (napięcie bezdotykowe).
  • Test diody
  • Automatyczne wyłączanie
UNI-T
  507,86 zł brutto 412,89 zł netto
Więcej
  • Access Point RG-RAP2260E
  • Standard WiFi: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax)
  • Maksymalna prędkość WiFi: 2.4 GHz: 800 Mb/s, 5 GHz: 2402 Mb/s
  • Zasięg WiFi: do 150m
  • Technologia MIMO: 2.4GHz: 4x4, 5GHz: 4x4
  • Porty: 1 x 100/1000/2500 Base-T(PoE), 1 x 10/100/1000 Base-T
  • Zabezpieczenie transmisji: WPA (TKIP), WPA2 (AES), WPA-PSK
  • SSID: do  
  • Temp. pracy: -10°C do 40°C 
  • Zasilanie: PoE(IEEE 802.3at) lub DC 12V/1.5A(brak w zestawie)
  • Pobór mocy: ≤25W
Reyee
  2 306,25 zł brutto 1 875,00 zł netto
Więcej

RG-EW1200

Marka: Reyee

  • Reyee Router Gigabit Mesh Wi-Fi 5 AC1200
  • 4 porty RJ45 10/100 Mbps
  • Dwuprzepływowy standard 802.11AC i pasmo 2,4 i 5 GHz
  • Kompatybilny z 802.11a/b/g/n/ac
  • Przepustowość Wi-Fi do 1200 Mbps
  • Technologia MU-MIMO z wbudowanymi zewnętrznymi antenami dookólnymi 2+2
  • Małe biuro/biuro domowe
  • Kontrola rodzicielska, sieć dla gości, roaming
  • Zarządzanie w chmurze Ruijie
  • Biały kolor
Reyee
  409,96 zł brutto 333,30 zł netto
Więcej

RG-EW1200R

Marka: Reyee

  • Reyee Wi-Fi Extender Mesh
  • 1 port RJ45 10/100Mbps WAN/LAN
  • Dwuprzepływowy standard 802.11AC i pasmo 2,4 i 5 GHz
  • Kompatybilny z 802.11a/b/g/n/ac
  • Przepustowość Wi-Fi do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
  • Technologia MU-MIMO z 2+2 zintegrowanymi zewnętrznymi antenami dookólnymi 4dBi
  • Małe biuro/biuro domowe
  • Kontrola rodzicielska, sieć dla gości, roaming
  • Zarządzanie w chmurze Ruijie
  • Biały kolor
Reyee
  426,64 zł brutto 346,86 zł netto
Więcej
  • Inwerter Zestaw Extralink Piorun 1200VA/1000W 
  • Bardzo szeroki zakres napięcia wejściowego z sieci
  • Stabilne napięcie wyjściowe (czysta sinusoida wyjściowa), może być stosowany do wszystkich urządzeń elektrycznych
  • Wyświetlacz LCD z dużą ilością informacji
  • Sterowanie przez CPU
  • Krótki czas przełączania, wysoka wydajność
  • Inteligentne zarządzanie baterią przedłużające jej żywotność
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem, zwarciem, nadmierną temperaturą
EXTRALINK
  0,00 zł brutto 0,00 zł netto
Więcej
  • Przełącznik Hi-PoE Safire
  • Interfejs 24 porty RJ45 PoE + 2 łącza nadrzędne RJ45+ 2 Uplink SFP
  • Prędkość transferu wejście 24x 10/100 Mb/s  
  • Prędkość transferu wyjścia 4x 10/100/1000 Mbps
  • Porty 1~22 PoE+ Do 30 W 802.3af/at
  • Port 23~24 Hi-PoE Do 60 W 802.3af/at/bt
  • Uplink RJ45 25~26: porty wysyłania 10/100/1000Mbps
  • Uplink SFP 27~28: porty wysyłania SFP 10/100/1000Mbps
  • PoE Watchdog
  • Zasięg PoE do 130 metrów 10/100Mbps, 250 metrów 10Mbps
  • Przepustowość 12,8 Gb/s
  • Moc zasilacza PoE 300 W
  • Zasilanie AC 230V
  • Temperatura pracy-30°C ~ 60°C
  • Zabezpieczenia przed wyładowaniami 6KV i 8KV ESD
SAFIRE
  1 515,36 zł brutto 1 232,00 zł netto
Więcej
  • Wejścia wideo: 16x kanałów IP
  • Maks. rozdzielczość nagrywania: 8Mpx
  • Maks. bitrate: 144/144 Mbit
  • Interfejs: RJ 45 1000Mbps × 1
  • Wejścia/wyjścia alarmowe: 4ch/1ch
  • Wyjścia wideo: 1x VGA, 1x HDMI (4K UHD)
  • Obsługa: ONVIF, RTSP, P2P
  • Format kompresji: H.265/ H.264 dual-stream
  • Obsługa 2 HDD (do 10TB)
  • Zasilanie DC 12V/3A
CAMVI
  1 104,58 zł brutto 898,03 zł netto
Więcej